Aidat ve bağışlarınızı TC Ziraat Bankası Bursa Şubesi, Şube Kodu:0060, Hesap No:37219437-5003 nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Duyurular

Derneğizin düzenlemiş olduğu Resim kursları 02.10.2019 tarihinde Heykel DGSG de başlayacaktır.


Bursa Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,3836   7,3969
EURO 8,9597   8,9759
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Sponsorlarımız
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 6
Dün: 22
Toplam: 85346
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
 
  Bizden Haberler

   DERNEĞİMİZİN YAŞADIĞIM YER BURSA KONULU RESİM SERGİSİ AÇILDI
  BURSA GÜZEL SANATLARI KORUMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ tarafından hazırlanan “Yaşadığım Yer Bursa” konulu Resim Sergisi; 31 Ekim 2017 tarihinde B.D.G.S. Galerisinde, Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Şube Müdürü NERMİN ÇUHADAR tarafından açıldı. Açılışta Bursa Devlet Klasik Türk Müziği Sanatçısı FİLİZ FURUNCUOĞLU Saz... Devamı..

   DERNEĞİMİZİN BDGS GALERİSİNDEKİ RESİM KURSU BAŞLADI.
  BURSA GÜZEL SANATLARI KORUMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ'nce düzenlenen Akrilik ve Yağlıboya resim kursu başladı.Katılımların devam ettiği kursun Öğretmen RIDVAN ÖZGÜR'dür. Devamı..

   BURSA GÜZEL SANATLARI KORUMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ YENİ SEZON AÇILIŞINI TRİLYE'DE YAPTI.
  27.09.2017 Çarşamba günü BURSA GÜZEL SANATLARI KORUMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ sezon açılışlarını Trilye’de yaptı. Dernek Başkanı NİLGÜN SOLAKOZLU Yönetim Kurulu ve üyeleriyle önce Belediye çalışanı Kadir Uyanık rehberliğinde Trilye’nin tarihi yapılarını gezdi , sonra Ekmek Teknesinde balıklarını ve... Devamı..

   BURSA GÜZEL SANATLARI KORUMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ'NİN DÜZENLEDİĞİ RESİM KURSLARI 4 EKİM 2017 TARİHİNDE BAŞLIYOR.
  DERNEĞİMİZİN DEVLET GÜZEL SANATLAR GALERİSİ'NDE DÜZENLEDİĞİ RESİM KURSLARI 4 EKİM 2017 TARİHİNDE BAŞLIYOR. Devamı..

   DERNEĞİMİZ RESİM ATÖLYESİ KURSİYERLERİNİN 2017 YILI ( SÜLEYMAN ÇETE’YE VEFA) SERGİSİ DGS GALERİSİNDE 13 HAZİRAN SALI GÜNÜ AÇILDI.
  Bursa Güzel Sanatları Koruma ve Geliştirme Derneği Resim Atölyesi Kursiyerlerinin 2017 yılı dönem sonu sergisi 13 Haziran Salı günü açıldı. Bursa Devlet Güzel Sanatlar Galerisinde 23 Haziran’a kadar ziyarete açık olan Sergide Kursiyerlerin dönem içinde yaptıkları çalışmaların yanısıra 2011,2012 Yıllarında... Devamı..

   2017 YILI 1.DÖNEMİN SON TOPLANTISI 22 MAYIS PAZARTESİ GÜNÜ TIARRA OTELDE YAPILDI.
  2017 Yılı 1.dönemin son toplantısını 22 Mayıs Pazartesi günü TIARRA Otel’de yaptık. Toplantıda Konuğumuz Yrd.Doç. Merih Ercan “Estetik ve Sanat Eleştirisi”konulu sunumuyla bizleri bilgilendirdi. Üyelerimizin yoğun ilgi gösterdiği toplantı faydalı ve eğlenceli geçti. Devamı..

   2017 YILININ İLK GEZİSİNİ SAİTABAT ŞELALESİ İLE HAMAMLIKIZIK VE CUMALIKIZIK KÖYLERİNE YAPTIK.
  2017 Yılının ilk gezisini 5 Mayıs Cuma günü gerçekleştirdik. Saat 10.00 da Nilüfer'den hareketle basladığımız gezide önce Saitabat'da mola verildi. Kimimiz dere boyunda çay, kahve içerken kimimiz yürüyüş yapıp fotoğraf çekti.Gezimizin ikinci durağı Hamamlıkızık Kent Ormanı içindeki Aral Tesislerinde yenen yemeğin... Devamı..

   DÜNYA SANAT GÜNÜ SERGİMİZ BASINDA YER ALDI.
  5 Nisan-9 Nisan 2017 Tarihleri arasında Nilüfer Belediyesi Halkevi Sergi Salonunda açılan Dünya Sanat günü Sergimiz aGAZETE'deki Haberle Basında yer aldı. Devamı..

   NİLÜFER BELEDİYESİ HALKEVİ SERGİ SALONUNDA AÇILAN DÜNYA SANAT GÜNÜ SERGİMİZ SONA ERDİ
  5 Nisan-9 nisan 2017 Tarihleri arasında Nilüfer Belediyesi Halkevi Sergi Salonunda açılan sergimize 28 Sanatçı katıldı. 51 Eser sergilendi. Açılışı Nilüfer Belediyesi Başkan Danışmanı SAYIN SİBEL ÖZER yaptı. Açılışta Meclis Başkanı SAYIN FIRAT EMİROĞLU ve Kültür Müdürü SAYIN GÜNEY ÖZKILIÇ'ın bulunması da Sanata ve... Devamı..

   DERNEĞİMİZİN MART AYI TOPLANTISI 27.03.2017 PAZARTESİ GÜNÜ TİARA OTEL'DE YAPILDI
  Derneğimizin bugünkü Konuğu Psikiyatri Uzman SAYIN DR. İBRAHİM KARAKILIÇ, Konumuz Sanatla Psikoterapiydi Devamı..

   DERNEĞİMİZ FUJİ FİLM İLE BİRLİKTE FOTOĞRAF ETKİNLİĞİ YAPTI
  Derneğimiz 21 Mart 2017 günü FUJİ FİLM ile birlikte Fotoğraf Etkinliği yaptı.Tophane sırtları ve Orta Pazar'da çektiğimiz fotoğrafları önümüzdeki sezon Bursa Sergisinde kullanacağız. Devamı..

   DERNEĞİMİZİN ÜYELERİNDEN NECMİYE BEKİ VAHİDE SEZER'İN AYŞE DOLGUN İLE BİRLİKTE AÇTIKLARI SERGİ
  Derneğimizin üyelerinden NECMİYE BEKİ ve VAHİDE SEZER arkadaşlarımızın AYŞE DOLGUN ile birlikte BAOB'da açtıkları sergilerinin açılışına katıldık. Arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.NİLGÜN SOLAKOZLU Devamı..

   BURSA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ'NE YAPILAN ZİYARET
  Yönetim Kurulu Başkanı NİLGÜN SOLAKOZLU,üyeler; HATİCE KEÇECİ, AYŞE HIZLAN ve SEÇİL YAVUZ ile beraber 23 Şubat 2017 Perşembe günü Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürü SAYIN DR.ABDULLAH DAMAR'ı makamında ziyaret ederek Kurul Üyelerini tanıtmış, dernek faaliyetleri hakkında bilgi vermişlerdir. Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Köşe Yazıları
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız