banner
Duyurular

Nilüfer Belediyesi Konak Kültürevi salonunda 29.02.2024 tarihinde açılışı yapılacak olan ve 13 Mart tarihine kadar gezilebilecek " Kadın Renktir " sergimize sanatseverleri bekliyoruz.


Tüm dünyada kadın hakları ve  cinsiyetçi ayrımcılıkla mücadele adına farkındalık oluşturmak , kadının sosyal statüsünü tanımlamak adına 8 Mart  Dünya Kadınlar Gününüzü tebrik ederim.Dünya Emekçi Kadınlar Günü  yıldönümünde ,
Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün kadını yücelten sözleri  her zaman olduğu gibi yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.

Başkan 
Emel Şakar


Bursa Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Sponsorlarımız
Hepimiz yaşamımız boyunca birşeyler yapabilmenin gayreti içerisindeyiz.Okul bitirmek, meslek sahibi olmak, kariyer yapmak, evlenmek, çocuk yetiştirmek , paranın satın alabileceği şeylere ulaşmak, seyahat edip yeni yerler keşfetmek, sosyal çevre edinmek ...Kısacası yaşamın kendisi mücadeledir. Hayat bazen güzel bazen de kötü sürprizlerle karşımıza çıkar. Tüm bunların ötesinde bize kendimizi iyi hissettirecek, olumlu ve iyimser bir bir açısı kazandırarak direnme gücümüzü arttıracak ,bazen de görünenin ötesini keşfetmenin hazzını sağlayacak özetle ruhumuza iyi gelecek yegane şey Sanattır. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk "Sanatsız Kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir " sözleriyle yolumuzu aydınlatır. Beraberce yaşama güzel dokunuşlar bırakmak için buradayız .Her zaman ve her koşulda sevgiyle ve sanatla kalmak dileğiyle.
Okunma Sayısı: 290YAZARIN DİĞER YAZILARI

-

Bursa Güzel Sanatları Koruma Ve Geliştirme Derneği

© Copyright 2021  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top